Kurumsal

TEDARİKÇİ

Hemenbenimolmali.com'un tedarikçisi olmak ister misiniz? 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden tedarikçimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık. 

Bu sayfada bir iş sahibinin hepsiburada.com tedarikçisi olmak için atması gereken adımları paylaşıyoruz. 

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli? 

Hemenbenimolmali ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçilerin online başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. 

Başvuru formunuz doğru ve eksiksiz doldurulmuş ise, formunuzdaki bilgiler ürünlerinizi değerlendirecek olan ilgili kategori yöneticisine yönlendirilecek, ve size ya satınalma sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da ürün teklifinizin red edildiğini bildiren bir e-mail gönderilecektir. 

Eğer başvurunuz formunuz eksik ise, gerekli bilgilerin talep edildiği ve yeniden başvuru formunu göndermenizi bildiren bir e-mail gönderilecektir. 

Hemenbenimolmali.com'u tanımak? 

En iyi şekilde hepsiburada.com'a ürün tedarik etmek ve stratejik bir tedarikçi olmak için, bizim iş süreçlerimizi çok iyi bilmeli ve firmanızın da bu süreçlerde nasıl katkıda bulunacağını anlamalısınız. 

Aşağıdakiler sizin bizim ana satınalma süreçlerimizi anlamanıza yardımcı olacak: 

1. Başvuru formunu mutlaka eksiksiz olarak doldurmalısınız. 

2. Sitemizi ziyaret wetmeli, sizin ürün kategorilerinin olduğu sayfaları gezmeli, sunduğumuz ürünleri, markaları, kalite ve fiyatlarını incelemelisiniz. 

3. Kendi ürünlerinizi mevcut ürünlerle mukayese etmelisiniz. 

4. Ürünlerinizin mevcut ürün çeşitliliğimize nasıl katkıda bulunacağını ve tamamlayıcı olacağını anlatmalısınız. 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
heart bag package call smartphone music-and-multimedia security-system shield calendar