Neden Hemenbenimolmalı ?

Üfiş Oyuncak Dünyası 1999 yılından bugüne Oyuncak  sektöründe  hizmet vermektedir.

Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip ederek 2003 Yılında  www.hemenbenimolmali.com.tr adresli web sitesi Kurulmuştur.

Hemenbenimolmalı faliyet gösterdiği günden bu yana E-ticaret Yönündeki faliyetlerine azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.2003 yılından bugüne Türkiye’de online alışverişin en yeni yüzüyüz. Hayallerimizle ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik.

12000 Adet ürün çeşitliliğimizle e-ticarette Oyuncağı sevdirmeye devam ediyoruz.

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olmayı hedefledik ve hedeflerimiz doğrultusunda.  E-ticaret ile büyümeye devam ediyoruz. 

Sektörde Öncü Firmayız.

' Ünlü düşünür Montaigne'in “Çocukların oyunu oyun değil, onların enciddi uğraşıdır” ilkesini de göz önüne alan firmamız, oyuncağın basit bir oyalama aracı değil aynı zamanda çocukların bedensel zihinsel ve duygusal gelişimlerinde önemli rol oynadığının bilincinde olarak ürünlerimizi seçmekte ve müşterilerimize sunmaktayız. Çocuklarınızın hayatında o kadar önemli bir yere sahip olan oyuncaklar, çoğu zaman yaşımızın ilerlemesine rağmen ebeveynlerinde hayatında yer alır. Kimin vazgeçemeyeceği oyuncaklar kimin çocuklukta sahip olamadıkları bundan sonraki hayatlarında var olur. Cinsiyet, yaş ve durum gözetmeksizin herkese her çocuğun isteğine uygun bir oyuncak mutlaka vardır. Hayatlarının en özel ve güzel çağlarında onlara eşlik eden ve asla vazgeçemeyecekleri, gelişimlerinde çok önemli bir yere sahip olan oyuncak için doğru yerdesiniz. Hediyecik.com her marka her çeşit ve her yaşa uygun oyuncakları ile evinizden çıkmadan bile istediğiniz oyuncağa sahip olmanızı sağlıyor. Yaşamınızın her anında muhteşem mutluluğu çocuğunuz ve sevdiklerinize yaşatmak için doğru adrestesiniz.

Çocuklarımızın; okul öncesi ve sonrası, bedensel ve zihinsel gelişimine yardımcı olacak her türlü oyuncağa, mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bütün ürünlerimiz Avrupa Birligi oyuncak güvenilirligi standardı olan "CE" belgesine sahiptir.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
heart bag package call smartphone music-and-multimedia security-system shield calendar