BESTWAY
Bestway Angry Birds Hacıyatmaz Kumlu Lisanslı

Birds Desenli
Canlı Desenler
3 yaş ve üzeri için uygun
91 cm
Havuz içi ve havuz dışı kullanım

Siparişleriniz ödeme aşamasında teslimat adresi olarak girmiş olduğunuz adrese gönderilecektir. Siparişlerinizi verirken girmiş olduğunuz adresin tam ve eksiksiz olmasına dikkat etmenizi rica ederiz.
Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler;
enginoyuncak tarafından kargolanan ürünler, ürünün kendi paketinin dışına ayrıca başka bir ambalajlama yapılarak herhangi bir hasara karşı koruma altına alınır. Açılmış, ambalajı bozuk ve hasarlı bir ürün kargoya verilmez.
• Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında, siparişinizi teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisini "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. Hasarlı kolinizi tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz.

TÜKENDİ

BESTWAY
Deniz yatağı Havuz Pompası Hava Pompa

BWP62007 POSETLI KUCUK POMPA (13cm)
Evinizde,arabanızda,yazlığınızda,piknikte;kısacası ihtiyaç duyduğunuz heryerde eşinizin deniz koltuğunu,çocuğunuzun topunu,kızınızın deniz yatağını çok rahatlıkla şişirebileceğiniz,portatif,kolay taşınabilir,Bestway marka ürünlerin sübap girişlerine uygun13 cm yüksekliğinde kullanımı çok rahat el pompası

TÜKENDİ

BESTWAY
Bestway Can Yeleği İntex Deniz Ürünleri

BWY32069 DESENLI DENIZ YELEGI (43x30cm)
Bestway vest pool school yüzme yeleği ikinci aşama
3-6 yaş için uygun
0,25 mm vinyl
Şişirilebilir yaka dahil 3 ayrı hava bölmesi
2 adet bağlantı tokası
DİKKAT: Can Yeleği Değildir.Ürün üzerindeki talimatlara uyunuz.

TÜKENDİ

Toplam 11 ürün

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.